Obrazovky Social Display zobrazujú obsah zo sociálnych sietí ako Twitter, Facebook, Instagram, YouTube a Google Photos.

Ukážte svoj branding a online obsah na displejoch v obchode, aby ste so svojimi zákazníkmi komunikovali efektívnejšie prostredníctvom sociálnych médií.

Jednou z kľúčových funkcií maloobchodných médií v kamenných obchodoch je okamžitá propagácia nových produktov. S bežnými programami na správu obsahu musíte vytvárať nový obsah a aktualizovať podľa potreby. Hladká aktualizácia obsahu je kľúčom k efektívnej reklame v obchodoch prostredníctvom maloobchodných médií.

Social Display od Ducrepitu sú obrazovky založené na platforme Android napojené na sociálne siete vašej značky (Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, Google Photos), ktoré zobrazujú obsah v reálnom čase. Je to nový spôsob, ako môžete aktívne zapájať svojich zákazníkov do spoločenských a mediálnych udalostí pomocou hashtagov.

Pri zverejňovaní obsahu zákazníkmi sa môže stať, že zverejňovaný obrázok nie je v súlade s korporátnymi hodnotami značky.

 • Filtrovanie nevhodného obsahu: Na rozdiel od vášho oficiálneho mediálneho obsahu môže obsah vygenerovaný zákazníkmi s hashtagom vašej značky zahŕňať nevhodný text alebo obrázok. Je nevyhnutné filtrovať tieto príspevky. Social Display ponúka filtrovanie pomocou whitelistingu a blacklistingu, ako aj nástroje na úpravu obsahu.
 • Práva na portréty / Preskúmanie autorských práv: Všetky autorské práva a práva na portréty akéhokoľvek obsahu sociálnych médií patria osobe, ktorá vytvorila a nahrala príspevok na platformu. Pri zobrazovaní takéhoto obsahu na vlastnom maloobchodnom médiu musíte postupovať podľa pokynov uvedených nižšie a pozorne na ne reagovať.

Ako správne zobraziť užívateľsky generovaný obsah napríklad z Instagramu:

 • Verejne oznamujte prostredníctvom svojej webovej stránky a Instagramu, že všetky verejné príspevky môžu byť použité komerčne, ak prispievatelia odovzdajú príspevok pomocou určeného hashtagu (#)
 • Určite jedinečný hashtag (#) vašej značky, ako aj ďalšie hashtagy, ako napríklad #event, #productreview, a povzbudte prispievateľov, aby ich používali vo svojich príspevkoch
 • Vyhnite sa akémukoľvek obsahu, ktorý môže vystaviť osobné informácie účastníka alebo môže porušovať autorské práva
 • Uistite sa, že ak niekto odstráni obsah z Instagramu, premietne sa to na vašej sociálnej obrazovke v reálnom čase

Obsah sociálnych médií kompatibilný so Social Display

 • Twitter: Použite krátkych správ na preukázanie rýchlej komunikácie so zákazníkmi
 • Facebook: Predveďte svoje propagačné akcie na Facebooku
 • Instagram: Foto a video prvky Instagramu ho robia vhodnejším pre maloobchodné médiá v porovnaní s inými textovými sociálnymi médiami
 • YouTube: Zostavte zoznam videí YouTube, ktoré chcete prehrávať na obrazovkách social display
 • Google Photos alebo Google Drive: Album fotografií môžete zobraziť zo služby Fotografie Google alebo zo služby Disk Google

Sociálna sieť v kockách

Sociálna sieť v kockách je štvorcový displej, ktorý v predajniach a obchodoch pomáha komunikovať medzi značkou a jej zákazníkmi. Vďaka displeju s vysokým rozlíšením (1920 x 1920) a Androidovému prehrávaču vo vnútri je Sociálna sieť v kockách komplexným riešením, ktoré je optimalizované pre Instagramový obsah.

Matný IPS displej nezaťažuje zrak a je príjemný na pohľad. Riešenie sa dá ľahko prispôsobiť, aby lepšie vyjadrovalo identitu konkrétneho predajného priestoru, a to formou digitálneho rámčeka, kocky a zobrazenia na doske, ktoré tiež slúži ako úložná polica.

Obrazovka ako obraz

Zmeňte dynamicky obsah na displeji na recepcii, v lobby alebo na chodbe tak, aby upozorňoval na Vaše sezónne akcie alebo časovo obmedzené ponuky, spolu s vhodnými doplnkami.

Displej typu obrazu / fotorámika môže byť usporiadaný spoločne s tlačenými obrazmi-fotorámami a inými formami širokouhlého displeja, ktoré navzájom vytvárajú dekoráciu Vašej predajne.

Máte záujem o Social Display? Kontaktujte nás!